Oturum Aç Türkçe English

Doküman Merkezi


Skip Navigation Links.
 

Basın Haberleri kategorisi için bulunan sonuçlar;

Bu kategoride toplam 7 adet doküman kaydı bulunmuştur.
 
Adı konulmayan kriz piyasaları vuruyor

ATO Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Baş, ülke genelindeki olumsuz ekonomik gelişmelerden Adana'nın da fazlasıyla etkilendiğini belirtirken, “Karşılıksız çek ve senetlerdeki artışa paralel olarak, iflaslar ve kapanan şirket sayısı artıyor. Piyasalarda ise neredeyse yaprak kımıldamıyor, adı konulamayan bir kriz ortamı yaşanıyor” dedi.

Son Güncelleme Tarihi:30.04.2012

Başarılı olan 92 kişi sertifika aldı

Adana'nın dış ticarette istenilen düzeye getirilebilmesi ve sektörün etkinleştirilmesinde yaşanan dış ticaret elemanı açığının karşılanmasına yönelik düzenlenen dış ticaret eğitimlerinde başarılı olan 92 kişi sertifika aldı.
Adana Ticaret Odası Avrupa Bilgi Merkezi ve Doğu Akdeniz Dış Ticaret Merkezi işbirliğiyle düzenlenen, dış ticaret firmalarında çalışan elemanların yanı sıra, sektörde çalışmayı hedefleyen üniversite mezunu gençlerin de katıldıkları 10 gün süreli, "Genel Dış Ticaret Mevzuatı ve Uygulamaları Semineri" sona erdi.

Son Güncelleme Tarihi:30.04.2012

Dış Ticaret Eğitimi
Son Güncelleme Tarihi:30.04.2012

Dış ticaret eğitiminde yeni dönem başladı

Adana’nın dış ticarette istenilen düzeye getirilebilmesi ve sektörün etkinleştirilmesinde yaşanan dış ticaret elemanı açığının karşılanabilmesine yönelik olarak, Adana Ticaret Odası Avrupa Bilgi Merkezi’nin; Doğu Akdeniz Dış Ticaret Merkezi işbirliğiyle düzenlediği, "Sertifikalı Dış Ticaret Eğitim Semineri" nde yeni dönemin ilk kursu başladı.

Son Güncelleme Tarihi:30.04.2012

Diş Ticarette Akreditif Okuma ve İnceleme Konulu Seminer Gto'da Gerçekleştirildi

 

Gebze Ticaret Odası (GTO) KOBİ Çözüm Merkezi, üyelerinin dış ticarette sıkça karşılaştığı akreditif işlemleri ile ilgili ‘Dış Ticarette Akreditif Okuma ve İnceleme’ konulu bilgilendirme semineri düzenledi.

Odamız ve ICC Uluslararası Danışmanlık işbirliği ile organize edilen seminerde Dış Ticaret Uzmanı Elif Ünal tarafından akreditif işlemleri konusunda bilgilendirme yapıldı.

Son Güncelleme Tarihi:30.04.2012

Odamız, Adana’nın 2006 yılı ekonomik verilerini açıkladı: Adana’nın dış ticareti açık verdi
Son Güncelleme Tarihi:30.04.2012

Osmaniye'de Zeytin ve Zeytinyağı Pazarlaması Çalıştayı Yoğun İlgi Gördü
Son Güncelleme Tarihi:30.04.2012İşbu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyal, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası kapsamında sanat eseri olup kopyalanamaz ve kullanılamaz.
Bu sitenin mali hakları Netfor Group 'a aittir..