Oturum Aç Türkçe English

Netfor HakkındaGelişim yolculuğunuzdaki güvenilir yol arkadaşınız…

Netfor 2003 yılında, dünya pazarlarına yönelen firmaların gelişimleri yönünde dış ticaretlerini de içinde barındıran ve ülke ekonomisine katkı sağlayacak olan kurumlara hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.


2023 ülke vizyonunu ve kurumların gelişim ihtiyaçlarını dikkate alan NETFOR, Ülkemizde büyüme ve gelişme çabası içinde olan KOBİ’lerin ve kurumsallaşma yönünde önemli adımlar atmış tüm firmaların rekabet edebilir ve kuşaklar boyu kalıcı organizasyonlar haline dönüşebilmeleri yönünde destek vermekte, gelişim yolculuklarında başarılı olmalarını sağlamak amacıyla onlara eşlik etmektedir.


Netfor, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere, kurumsallaşma, dış ticaret, pazarlama-satış, üretim, kalite, finans, risk yönetimi ve daha bir çok konuda gelişim desteği sunduğu gibi, bu alanda ihtiyaç duyulan finansal kaynak ve uluslar arası know-how desteği de sunmaktadır. Ayrıca, yurt dışına açılmak isteyen küçük ve orta ölçekli yerli firmalara ihracat yönetimi ve dış ticaret konusunda danışmanlık ve eğitim hizmeti sunduğu gibi yurtdışında bulunan yabancı firmalara da pazar araştırması, müşteri ilişkileri yönetim ve mümessillik hizmetleri vermektedir.


Ülkemizde 3 milyonu aşkın faaliyet gösteren ve iş dünyamızın zenginliği olan KOBİ'lerin KOBİ’lerin öneminin benimsenmesiyle birlikte dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de küçük ve orta ölçekli işletmelerin korunması ve geliştirilmesi yönünde destekler sağlanmaktadır. Ekonomik kalkınma programları çerçevesinde kurumlara sunulan devlet hibe ve teşviklerden yararlanma ayrıca düşük kredi fazi ve uzun süre geri ödemeli kaynaklar sağlama yönünde de çözümler sunulmaktadır. KOSGEB, Kalkınma Ajansları, TÜBİTAK bu destekçilerin başında gelmektedir.


Netfor’un alanında en iyi olan uzmanlardan oluşan ekibi, uzun yılların verdiği kurumsal tecrübe ve saha çalışmalarıyla, KOBİ yönetimlerine sunulan klasik kurumsallaşma önermelerinin dışında, kendilerinin de yetkinliklerinin geliştirilerek kalıcı ve sürekli iyileşen organizasyonlara dönüşmelerine yardımcı olmaktadır.İşbu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyal, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası kapsamında sanat eseri olup kopyalanamaz ve kullanılamaz.
Bu sitenin mali hakları Netfor Group 'a aittir..