Oturum Aç Türkçe English

Netfor Etkinlikleri

Gebze Ticaret Odası (GTO) tarafından uygulanan İhracata İlk Adım Programı'nın (İİAP) 5.Etabı

27.08.2013

Gebze Ticaret Odası (GTO) tarafından uygulanan İhracata İlk Adım Projesi'nin (İİAP) 5. Etabı 27 Ağustos 2013 tarihinde düzenlenen imza töreni ile başladı. GTO'da düzenlenen törene, 5. Etap'ta programda yer alan firma yetkilileri ve GTO Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, Genel Sekreter Mustafa Yaşar Sekin, NETFOR Genel Müdürü Elif Ünal ve danışmanlık alacak firma yetkilileri yer almıştır. Proje danışmanlığı almak isteyen GTO üyesi firmalara NETFOR tarafından 4 ay boyunca ihracata hazırlık üzerine danışmanlık hizmeti verilmiştir.

İncele

Diyarbakır Dış Ticaret Elemanı Yetiştirme Eğitim Programı

04.03.2013 / 08.03.2013

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı Diyarbakır Batman Siirt Kalkınma Projesi kapsamında ve UNDP iş birliğiyle, Diyarbakır Organize Sanayi bölgesinde 5 gün boyunca 'Dış Ticaret Elemanı Yetiştirme Eğitim Programı' gerçekleştirilmiştir. 

 

Eğitimde, Türkiye ve dünya ihracat durumu, ihracat mevzuatı ve uygulamaları, ithalat ve gümrük işlemleri, dış ticarette kullanılan temel bilgiler ve bunlarla ilgili uygulamaları yer verilmiştir.

İncele

İhracatta Karlı Satış İçin Uluslararası Pazarlama Stratejisi Geliştirme

27.02.2013

İstanbul Ağaç Mamulleri ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği'nin; Ekonomi Bakanlığı'nca desteklenen "Mobilya Sektörünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Geliştirilmesi Projesi" kapsamında, söz konusu sektörden projeye dahil olan firmalara yönelik olarak,  27.02.2013 tarihinde Bursa’da 'İhracatta Karlı Satış İçin Uluslararası Pazarlama Stratejisi Geliştirme' eğitimi NETFOR Genel Müdürü Elif ÜNAL tarafından gerçekleştirilmiştir.

İncele

Ege Soğutma Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (ESSİAD) Fuarlara Katılım Stratejileri ve İhracat Pazarlaması Eğitimleri

31.10.2012 / 01.11.2012

 31.10.2012'de  Fuarlara Katılım Stratejileri ve 01.11.2012'de İhracat Pazarlaması eğitimleri, Dış Ticaret Uzmanı Elif ÜNAL tarafından ESSİAD'da gerçekleştirilmiştir. Eğitimlere yoğun ilgili gösterilmiştir ve eğitim sonrası tüm katılımcılara sertifikaları takdim edilmiştir.

 

İncele

Gebze Ticaret Odası (GTO) tarafından 3 yıldır uygulanan İhracata İlk Adım Programı'nın (İİAP) 4.Etabı

18.04.2012

 Gebze Ticaret Odası (GTO) tarafından 3 yıldır uygulanan İhracata İlk Adım Projesi'nin (İİAP) 4. Etabı 18 Nisan 2012 tarihinde düzenlenen imza töreni ile başladı. GTO'da düzenlenen törene, 4. Etap'ta programda yer alan firma yetkilileri ve GTO Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, Genel Sekreter Mustafa Yaşar Sekin, NETFOR Genel Müdürü Elif Ünal ve danışmanlık alacak firma yetkilileri yer almıştır. Proje danışmanlığı almak isteyen GTO üyesi firmalara NETFOR tarafından 4 ay boyunca ihracata hazırlık üzerine danışmanlık hizmeti verilmiştir.

 

İncele

Osmaniye Zeytin ve Zeytinyağı Pazarlaması Çalıştayı

14.03.2012

14 Mart 2012 tarihinde Osmaniye Valiliği Ahmet Cevdet Paşa Salonunda Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı tarafından düzenlenen "Zeytin ve Zeytinyağı Pazarlama Çalıştayı" Osmaniye, Hatay ve Kahramanmaraş'tan gelen katılımcılar tarafından yoğun ilgi görmüştür. Açılış konuşmalarının ardından, TR63 Bölgesi Zeytincilik Sektör Raporu ve Fizibilite Araştırmasını hazırlayan, Uludağ Üniversitesi Tarım Ekonomisi Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sertaç GÖNENÇ'in sunumuyla başlayan çalıştayda, Hacettepe Üniversitesi Öğretim Görevlisi Cem KÜÇÜKTEPEPINAR, Edremit Zeytincilik Üretim, Eğitim ve Gen Merkezi Müdürü Mehmet BALCI, NETFOR Danışmanlık Uluslar Arası Pazarlama Uzmanı Banu Elif ÜNAL, zeytin ve zeytinyağı işletmecisi Ali KÜRŞAT, Sedena Doğal Ürünler San. Ve Tic. Ltd. Şti. yetkilisi Erhan NAMLI ve Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi(UZZK) Yönetim Kurulu Üyesi Selim KANTARCI konuşmalarını gerçekleştirmişlerdir.

 

İncele

Foreign Trade Training at the Adana Chamber of Commerce

January 2012

Ms. Elif Unal, founder of Netfor, training foreign trade to the members of the Adana Chamber of Commerce that currently has more than 26.000 members. The trains are organized 4 times in a year with the attandence of more than 120 companies.

İncele

İşbu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyal, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası kapsamında sanat eseri olup kopyalanamaz ve kullanılamaz.
Bu sitenin mali hakları Netfor Group 'a aittir..